Állásajánlatok

Villamosmérnök, Elektrotechnikus

Országos hálózat kiépítése céljából keresünk villamosmérnök, elektro-technikus végzettséggel rendelkező alvállalkozókat biztosítási vagyoni szakértő tevékenységre. Előny a riasztó és/vagy épület felügyeleti rendszer telepítő szaktudás. Szakmai önéletrajzot az info@macroexpert.hu e-mail címre várjuk.

Építő mérnök, Építész-technikus

Országos hálózat kiépítése céljából keresünk építő mérnök, építész-technikus végzettséggel rendelkező alvállalkozókat biztosítási vagyoni szakértő tevékenységre. Szakmai önéletrajzot az info@macroexpert.hu e-mail címre várjuk.

Követelmények:

  • számlaképes vállalkozás
  • megbízhatóság
  • rugalmas rendelkezésre állás
  • jó konfliktuskezelő képesség
  • empatikus tárgyaló képesség

Munkaköri leírás:

  • helyszíni szemle és szakvélemény készítés
  • árajánlat és számla ellenőrzés
  • kárkifizetési javaslattétel

Amit nyújtunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • korszerű munkakörülmények
  • továbbfejlődési lehetőség